DRUKA UZ AUDUMA

DTG print

DTG print

Tehnoloģija DTG (direct to garment) atlauj pārnest attēlu uz gataviem izstrādājumiem vai piegrieztnes. Nodrošina ar labu detalizāciju un piesātinātu krāsas pārnesi.  Ir daudz mazgāšanas reižu izturīga.

Var piemērot jebkuriem materiāliem sākot no 1 izstrādājuma 

Sietspiede

Sietspiede

Ta vēl joprojām paliek pati populārākā attēla pārnese uz auduma. Tehnoloģija nodrošina ilgmūžību, noturību pret nomazgāšanos un ekonomiskumu mazu un vidēju tirāžu drukai.

Mūsu aprīkojums atļauj drukāt līdz 50x70 centimetrus un līdz 10 krāsām

Sublimācija

Sublimācija

Ar sublimācijas palīdzību var pārnest zīmējumu uz visu veidu poliestera. Dod  iespēju ātri drukāt sarežģītus un daudzkrāsainus attēlus.

Šī tehnoloģija palīdz iegūt spilgtas krāsas, kas ir noturīgas pret apkārtējās vides iedarbību

Sietspiedes transfērs

Sietspiedes
transfērs

Sietspiedes drukas veids, kur uz speciāla papīra tiek uznesta speciāla līme. Atļauj pasūtītājam druku veikt viņa uzņēmumā, vai arī veikt druku uz dārgiem izstrādājumiem, specifiskiem audumiem, vai arī uz tādiem izstradājumiem, kur grūti pārnest parasto sietspiedi.

Gaismu atstarojošā fosforizētā druka

Gaismu atstarojošā
fosforizētā druka

Tā ir druka ar speciālām krāsām, ko var pārnest uz citas drukas virsmas. Kalpo gatavo izstrādājumu gaismu atstarojošai, dekoratīvai un aisargājošai gatavo izstrādājumu krāsošanai: kepku, maiku, karodziņu, dekoratīvai pārnesei uz štorām, gultas pārklājiem u.tml.

Transfēra druka

Transfēra
druka

Viena no pašām vienkāršākajām un lētākajām attēla pārnešanas metodēm uz auduma. Var pārnest attēlu uz dažādām virsmām. Ļauj drukāt vienu eksemplāru. Attēls ir reljefs, bet skaidrs un pietiekami izturīgs.

© 2020 Texprint. All Rights Reserved. Design&support: Xprint media

Please publish modules in offcanvas position.